APP
الرئيسية » Estonian » Referaat islami kohta

Referaat islami kohta

Referaat islami kohta

عدد صفحات الكتاب: 13

نبذة عن الكتاب: Otsustasin oma referaadi teha islamist, kuna sellest usust ei tea ma eriti midagi, kuid sooviksin teada, sest moslemeid on maailmas väga palju ja varem või hiljem pean ma nendega kokku puutuma. Enamus inimesi oskaks mulle islami kohta kindlasti midagi rääkida, aga sageli on meie ühiskonna teadmised ühekülgsed ja väärad. Küsisin kord oma 14-aastase Suurbritannia tuttava ...

عدد الزيارات للكتاب: 864

مرات تحميل الكتاب: 306

Referaat islami kohta

Otsustasin oma referaadi teha islamist, kuna sellest usust ei tea ma eriti midagi, kuid sooviksin teada, sest moslemeid on maailmas väga palju ja varem või hiljem pean ma nendega kokku puutuma.
Enamus inimesi oskaks mulle islami kohta kindlasti midagi rääkida, aga sageli on meie ühiskonna teadmised ühekülgsed ja väärad. Küsisin kord oma 14-aastase Suurbritannia tuttava käest, mida ta oskab mulle rääkida islamist. Ta ütles, et ei tea eriti palju, aga mingi ettekujutus tal on. Kui ma täpsustust palusin, vastas ta, et teab, et islam on üks riik kusagil Iraani juures. Sellest näitest vist piisab tõestamaks, et inimesed islamist tõesti eriti palju ei tea.
Olles referaadi valmis saanud, on mul väga hea meel, kui saan oma teadmistega kaasmaalaste silmaringi laiendada.
Arvan, et kuna ka moslemid on inimesed nagu kõik teised, peaksime ka nende usu ja kultuuri kohta vähekenegi tõde teadma.
Kristlased suhtuvad sageli moslemitesse üleolevalt nende usuliste põhimõttete pärast. Minu meelest on see vale ja ma leian, et islam on huvitav ja ma pean moslemitest lugu.
Kirjutan lähemalt sellest, mis on islam, Koraanist, islami viiest tugisambast ja väärarvamustest islami kohta.

Otsustasin oma referaadi teha islamist, kuna sellest usust ei tea ma eriti midagi, kuid sooviksin teada, sest moslemeid on maailmas väga palju ja varem või hiljem pean ma nendega kokku puutuma. Enamus inimesi oskaks mulle islami kohta kindlasti midagi rääkida, aga sageli on meie ühiskonna teadmised ühekülgsed ja väärad. Küsisin kord oma 14-aastase Suurbritannia tuttava ...

Review Overview

User Rating: Be the first one !
85

اترك تعليق

البريد الالكتروني لا ينشر. حقول مطلوبة *

*